Strakonice, bývalé kasárnyNebytové prostory vhodné ke zřízení kanceláří, drobné výroby či skladu. Cena dle velikosti místnosti.

Prostory se nachází v přízemí, jedná se o 3 budovy bývalých kasáren ve Strakonicích, pár minut od centra.

Volné jsou místnosti o různých velikostech, nejmenší plocha 11 m2, dále 17 m2, 20 m2, 25 m2 a 29 m2.

V části budov proběhla rekonstrukce a jsou zde plastová okna a dlažba, většina prostor je v původním stavu, na podlahách PVC, okna dřevěná.

Objekty se skládají z více než 20 místností. Na pozemku před budovami je rozlehlá betonová plocha pro parkování, možnost příjezdu os. autem i kamionem.

Pozemek je obehnán plotem a uzavřen železnými vraty, bezpečí zaručeno. Topení je odpojeno a není v plánu jeho zapojení.

Nové rozvody elektřiny - je možno v případě potřeby topit si el. přímotopy.

Uvítáme solidní a vážné zájemce.

Strakonice, Písecká ulice, 400m2Velké nebytové prostory, výrobní hala ve Strakonicích (vedle hlavního tahu na Prahu, ul. Písecká) o celkové výměře přes 400 m2.

Jedná se o velkou halu, na kterou navazují 2 menší místnosti a po schodech se dostaneme do patra, které bylo v minulosti využívané jako zázemí pro personál (kanceláře, šatny, umývárna, toalety, kuchyňka).

V případě dlouhodobějšího pronájmu se nebráníme drobným rekonstrukcím. Hala je koncipována jako otevřený prostor, ve kterém jsou k dispozici 2 plně funkční kamionové zdvižky a elektrická jeřábová kočka.

Velkou výhodou jsou vysoké stropy (8 m), které jsou vhodné pro vysoké regály a nabízí tak skvělé využití jako např. obrovské skladovací prostory, dílna, výroba, služby apod.

Okna původní, kovová, v dobrém stavu. Parkovat je možno přímo před budovou, kde jsou zpevněné manipulační plochy a parkoviště s přístupem pro kamiony a těžkou nákladní dopravu.

Prostory pronajmeme pouze jako celek jedné firmě.